На Волині кіберполіцейські «підробляють» вимаганням грошей у вебкам-моделей (ФОТО)
Працівники Територіального управління ДБР Львова затримали старшого інспектора одного з відділів Департаменту кіберполіції у Волинській області під час одержання хабаря, повідомили «Варта1» у ДБР.
Як встановило слідство, поліцейський відшуковував в інтернеті вебкам-моделей з Волині.
Він встановлював особи моделей та призначав їм зустріч. Під час зустрічі правоохоронець погрожував дівчатам притягнути їх до кримінальної відповідальності за нібито розповсюдження порнографії, хоча жодних доказів таких дій у нього не було.
Уникнути покарання, за словами правоохоронця, моделі могли лише щомісяця сплачуючи йому по 300 доларів США. У такому випадку поліцейський обіцяв сприяти діяльності інтернет-моделей і попереджати їх про можливе проведення у них слідчих дій.
З грудня 2021 року до початку січня правоохоронець встиг отримати від різних заявниць 2,9 тисячі доларів США неправомірної вигоди.
4 січня його затримали під час отримання чергового хабаря — 1,5 тисячі доларів США.
Попередня кваліфікація: повторне вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).
Також перевіряється причетність до вказаного злочину інших поліцейських та керівництва відділу протидії кіберзлочинності у Волинській області.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
Коментарі