На Волині водій збив одразу двох пішоходів
У Луцьку, на вулиці Ковельській, трапилася аварія. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.
Аварія сталася ще 20 квітня, легковик «Nissan Almera» збив двох пішоходів.
Відомо, що дорожньо-транспортна пригода сталася після 22 години.
За кермом автомобіля перебував 36-річний мешканець обласного центру.
Попередньо встановлено, що водій допустив наїзд на 31-річного мешканця Луцька та на 51-річного мешканця Хмельницької області.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
- У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі