На Волині наречений викрав у РАЦСі телефон

В Іваничах чоловік прийшов до РАЦСу, аби подати заяву про шлюб, та просто у залі урочистих подій поцупив мобільний телефон працівниці установи. Про це йдеться у вироку Іваничівського райсуду від 12 травня, пише ВолиньPost.
Інцидент трапився у листопаді 2017 року. Чоловік поцупив у приміщенні місцевого РАЦСу мобільний телефон «Lenovo» із футлярем та сімкою. У ході судового засідання він повідомив, що того дня прийшов подати заяву про реєстрацію шлюбу. На письмовому столі в залі урочистих подій побачив мобільний телефон марки « Lenovo», тому, скориставшись відсутністю інших людей, поцупив техніку. Телефон він вимкнув, а сім-картку викинув, однак вже за тиждень його знайшли правоохоронці.
Телефон належав працівниці РАЦСу. Жінка виявила, що техніка зникла, вже після того, як клієнт пішов. Однак після встановлення винуватця телефон їй обіцяли повернути, тож претензій у неї не було.
Зрештою, суд визнав чоловіка винним та призначив йому 140 годин громадських робіт.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові громадяни допомогли військовозоб'язаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
- У Львівському ТЦК та СП висловилися щодо «силового затримання» водія автобуса
- З 1 травня бензин в Україні зміниться: що варто знати водіям про нові правила
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Військові на Львівщині отримали більше мільйона 20-грамових стіків з розбавленим медом (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП висловилися щодо «силового затримання» водія автобуса
- З 1 травня бензин в Україні зміниться: що варто знати водіям про нові правила
- На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який був мобілізований у січні 2025 року
- Доля брата досі невідома: підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який зник безвісти разом з братом
- Увага! На Львівщині сталася страшна ДТП
Коментарі