На Волині стався витік небезпечної азотної кислоти з автоцистерни (фото)
Сьогодні, 23 березня, на Волині в буферній зоні митного поста «Доманово» розлилася неконцентрована азотна кислота. Як розповіли в ДСНС отруйна речовина потрапила на дорогу з автоцистерни, передає «Варта1».
Сталася розгерметизація однієї з трьох секцій автоцистерни вагою 23 тонни. Зранку, близько 09:20 год рятувальники отримали одразу кілька дзвінків від водіїв, які помітили пошкодження цистерни. На місце пожежники прибули в спеціальних захисних костюмах.
«Ця кислота — сильно отруйна речовина. Була небезпека із забрудненням навколишнього середовища. Якби вона потрапила на шкіру чи в органи дихання могла б бути біда», — каже речник обласного управління ДСНС Волині Володимир Нестеров.
Травмованих у події немає. Рятувальники декілька годин ліквідовували витік кислоти з пошкодженої секції. Осадили хмару небезпечної хімічної речовини та обробили місце витоку. До рятувальних робіт залучили 14 пожежників та три автівки.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі