На Волині судили школяра, який викрав з їдальні солодощі та гроші

У Волинській області п’ятикласник обікрав їдальню Сусвальської загальноосвітньої школи на понад 2 тисячі гривень — 1 500 гривень та кілька кілограмів солодощів, вартість яких майже 650 гривень.


Про це йдеться в ухвалі Володимир-Волинського міського суду Волинської області, пише Бабель


Як зазначають, пограбування сталося 23 вересня. Близько 18:00 учень Затурцівської спецшколи «Центр освіти» у Локачинському районі відтиснув пластикові вхідні двері й зайшов до приміщення їдальні. Окрім безпосередньо гривневих купюр школяр украв печиво, вафлі, цукерки, шоколадні батончики та плитки — загалом на 647 гривен 50 копійок.


Вдома у п’ятикласника знайшли частину вкраденого: 384 гривні та солодощі, які він не встиг з’їсти.


Під час судового засідання хлопець зізнався у скоєному.


Суд визнав його винним за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка з проникненням), але, зважаючи на те, що хлопець є малолітнім, вирішив застосувати до п’ятикласника кілька примусових заходів виховного характеру. Зокрема, школяреві роз’яснили наслідки його протиправних дій, оголосити осуд, а також попередили про суворіші правові наслідки, які можуть настати, якщо він вчинить новий злочин.


Окрім цього, хлопця передали під нагляд матері терміном на три роки — для постійного контролю за неповнолітнім.


Речові докази, що виявили у малолітнього крадія, повернули власнику.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю