На Волині трагічно загинув підліток під час пожежі на пилорамі (ФОТО)
Крім того, внаслідок пожежі знищено частково покрівлю, стіни, перекриття та деяке устаткування
Вчора, 2 січня, близько 5 ранку, в с. Залізниця Камінь-Каширського району трапилася пожежа, у якій загинув неповнолітній. Про це повідомили пресслужби ДСНС та ГУНП у Волинській області.
Пожежа виникла на приватній пилорамі. На місці події працювали вогнеборці 12-ї ДПРЧ сел. Любешів, 8-ї ДПРЧ м. Камінь-Каширський, а також МПО сіл Залізниця, Судче, селища Седлище Камінь-Каширського району та пожежна команда с. Кухітська Воля Рівненської області.
Зупинити поширення пожежі вдалося о 06:43, а її ліквідацію завершили о 11:05.
Внаслідок пожежі знищено частково покрівлю, стіни, перекриття та деяке устаткування.
На жаль, на місці виявлено тіло неповнолітнього хлопця без ознак життя, місцевого мешканця, 2009 року народження.
На місці працювали слідчо-оперативна група поліції та співробітники управління ДСНС, які загасили пожежу. Загорання виникло у господарських будівлях.
Фото: ДСНС у Волинській області
Раніше повідомляли: у Тернопільській області під час пожежі власник будинку отримав тяжкі опіки
Усі деталі та обставини з’ясують слідчі в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 270 Кримінального Кодексу.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
Коментарі