На Волині ТЦК застосували сльозогінний газ під час мобілізації на підприємстві
Для самозахисту та припинення протиправних дій військовослужбовці застосували сльозогінний газ
У Ковелі під час мобілізації громадянин призовного віку відмовився надати документи, а працівники підприємства, куди він втік, перешкоджали військовим. Про це повідомили в Волинському обласному ТЦК та СП.
На вулиці Степана Бандери військовослужбовці територіального центру комплектування та соціальної підтримки Волинської області проводили мобілізаційні заходи.
Під час перевірки громадянин призовного віку відмовився надати військово-облікові документи та намагався втекти на територію одного з підприємств критичної інфраструктури. Військові вирішили переслідувати його, щоб встановити особу.
У цей момент до них підійшли троє працівників підприємства, які почали чинити опір, погрожувати та намагалися завдати тілесних ушкоджень. Згодом приєдналася ще група близько 15 людей із числа працівників підприємства, які продовжили перешкоджати виконанню службових обов’язків, шарпали військових та пошкодили службовий автомобіль.
Для самозахисту та припинення протиправних дій військовослужбовці застосували сльозогінний газ.
Поліцією встановлюються всі обставини події та правова кваліфікація дій усіх учасників інциденту.
varta1.com.ua: Новини
На Національному військовому меморіальному кладовищі поховали 72 невпізнаних Захисників України
Кожен із них - Захисник України, кожен із них - Герой, який доєднується до Лав Війська Небесного не наодинці, а з військовими почестями та під державним прапором
26-річний Герой України, підполковник став командиром 47 бригади
Президент Володимир Зеленський надав Данильчуку звання Героя України 24 лютого 2024 року.
На Запоріжжі загинув Герой зі Львівщини Василь Ковальчук
Василь загинув поблизу села Ольгівське Пологівського району Запорізької області
Найкоментованіше
- На війні загинув син генерала СБУ
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У Львові у тестовому режимі на маршрут виїхав 12-метровий низькопідлоговий автобус
Найчитаніше
- На війні загинув син генерала СБУ
- У селі на Львівщині в закинутій будівлі знайшли тіло чоловіка
- Воїн зі Львівщини, якого поховали з військовими почестями, перебуває у російському полоні
- Увага! У Львові безвісти зник чоловік
- У Львові медбрат військового госпіталю погрожуючи пістолетом звільнив брата від ТЦК
Коментарі
"Військові вирішили переслідувати його, щоб встановити особу." Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність. Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань. Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню. Стаття 29. Кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність. Ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом.
На закрите підприємство кого завгодно не пускають! Так шо вони праві а тцк не является ні с у ні поліцаї