На Волині у ДТП загинули двоє священнослужителів (фото)

У смертельній дорожньо-транспортній пригоді, яка сталася сьогодні на Волині загинули двоє священнослужителя. Про аварії зі смертельними наслідками повідомляла «Варта1», з посиланням на повідомлення обласної поліції.

У Волинській єпархії УПЦ повідомили, що у ДТП загинув клірик Свято-Покровського храму, архідиякон Роман (Ярослав Тюканько) та студент Волинської духовної семінарії Назарій Мільковський.

[gallery link=«file» columns=«2» ids=«284926,284927»]

Нагадаємо, близько 5 години ранку, у селі Боголюби, Луцького району.Про це інформували у відділі комунікації поліції Волинської області.

Лучанин, перебуваючи за кермом легковика “ВАЗ”, ймовірно, не вибрав безпечну швидкість руху та допустив зіткнення із меліоративною трубою. Автомобіль декілька разів перекинувся та злетів у кювет. Водій та один із пасажирів, мешканець Камінь-Каширщини, загинули на місці події, — розповіли у поліції.

Іншого пасажира — мешканця Камінь-Каширського району, із травмами госпіталізували.

[gallery columns=«2» link=«file» ids=«284839,284838»]

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю