На Волині у смертельному ДТП загинув пішохід (фото)
У суботу, 29 липня в Ратнівському районі трапилася ДТП. Автомобіль «KIA - CARNIVAL» здійснив наїзд на пішохода. У результаті отриманих травм пішохід загинув на місці. Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом ДТП за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє Поліція Волині.
Подія трапилася близько опівночі на автодорозі поблизу с. Прохід. Автомобіль «KIA - CARNIVAL», за кермом якого перебував 24-річний житель м. Рівне, здійснив наїзд на 56-річного мешканця Ратнівського району. Внаслідок отриманих травм останній помер на місці. Автомобіль відправили на арешт майданчик. Поліція розслідує обставини ДТП.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ( Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
varta1.com.ua: Новини
На Хмельниччині розбився на смерть 28-річний мотоцикліст (ФОТО)
Пасажир мотоцикла потрапив у реанімацію
9-річний хлопчик раптово вибіг на дорогу і потрапив під колеса мотоцикла на Рівненщині (ФОТО)
Дитину з травмами голови медики госпіталізували до лікарні
На трасі "Київ - Чоп" трапилася ДТП з потерпілими: рух ускладнено
Рух транспорту ускладнений з Рівненщини в напрямку Львова
Найкоментованіше
- Війна росії проти України не буде завершена в найближчі місяці
- У ЗСУ настала «криза дезертирства», – The Guardian
- Зі складу Львівської громади погрожують вийти три села (ВІДЕО)
- Львівщина попрощається з 21-річним Героєм
- У Львові начальника управління освіти забрав ТЦК з-під Ратуші: Закалюк прокоментував інцидент
Коментарі