На Волині у вогні загинула півтарорічна дівчинка, через забавки її сестри із феном
У Ковелі, що на Волині, сталася пожежа. Внаслідок загорання, півторарічна дівчинка померла. Про це пише видання «ТСН», з посиланням на «Волинські новини».
«Я приїхав, вже пожежні були. Мама десь вийшла за хлібом, лишила вдома двох дітей: півтора- і трирічну дівчаток. Старша була в шоці, розказувала: фен включила чи то був увімкнений, він почав горіти й ліжечко загорілася. Вона вибігла, кричала, сусід курив, побачив дим — викликав пожежних, вже мама прибігла, винесли дитину, вона вже була мертва — геть обгоріла. А старший хлопчик у школі був», — розповів сусід Віктор Ремарчук.
Відкрито кримінальну справу щодо порушення правили пожежної безпеки, що призвело до загибелі людини.
«Повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам 23 листопада, о 10:30 год. Загорівся одноповерховий цегляний будинок, де без нагляду перебувало двоє малолітніх дітей. За попередньою версією, причиною загорання є дитячі пустощі із електроприладами», — повідомила речниця управління ДСНС в області Ірина Варварук.
З її слів, пожежа була локалізована за 6 хвилин ще 16 хвилин знадобилося, щоб її ліквідувати. Старша дівчинка не постраждала, її життю нічого не загрожує.
Як повідомила речниця патрульної поліції Волині Ольга Бузулук, півторарічна дівчинка померла в кареті швидкої допомоги.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі