На Волині у вольєрі застрелили сім самок ланей
За фактом незаконного полювання на ланей у Луцькому районі поліція відкрила кримінальне провадження.
Про це повідомили у поліції Волинської області.
У ніч на понеділок, 2 грудня, невідомі особи з вогнепальної зброї застрелили сімох самок ланей у вольєрі Воротнівського лісництва, що в Луцькому районі. Слідчі Луцького відділення поліції за цим фактом розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 248 Кримінального кодексу України.
Зазначимо, що повідомлення про цей злочин до поліції надійшло вчора, близько 13 години. Загиблих тварин виявили вранці лісівники, коли приїхали їх підгодовувати. Поліцейські оглянули місце події, опитали співробітників лісництва. Нам місці працювала також криміналістична лабораторія поліції. Тіла тварин направили на проведення судово-медичної експертизи.
Поліцейські з’ясовують обставини та встановлюють осіб, причетних до скоєння цього кримінального правопорушення.
Правоохоронці звертаються до громадян, котрим відома будь-яка інформація, пов’язана з цим злочином, невідкладно повідомити за номером служби «102» поліції області.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1,7 тис грн до 3,4 тис грн або громадських робіт на строк від 160 до 200 годин, або обмеження волі на термін до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові повідомлено про підозру військовослужбовцю ТЦК
Коментарі