На Волині водій збив школярку та втік з місця ДТП (ФОТО)
Поліцейські оперативно встановили та розшукали керманича, який скоїв ДТП
Учора, близько 19 години, в селі Любязь Камінь-Каширського району трапилася дорожньо-транспортна пригод, у якій травмувалася неповнолітня дівчина. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Волинській області.
Зазначається, що автомобіль здійснив наїзд на 17-річну дівчину та з місця події зник. Школярку з травмами госпіталізували до лікарні.
Отримавши оперативну інформацію від свідків, правоохоронці встановили марку авто та розпочали пошуки водія, причетного до скоєння ДТП. За короткий час його зупинили на одному із блокпостів району. Це - 37-річний житель села Підкормілля. Чоловік пройшов медичне освідування для встановлення, чи був він тверезим за кермом. Наразі очікуються результати.
Фото: ГУНП у Волинській області
Раніше повідомляли, смертельний наїзд на пішохода у Львові: поліція розповіла деталі ДТП
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило травмування) Кримінального кодексу України. Триває розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- Україна почала перетворювати Крим на тягар для Путіна, – Bloomberg
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
Найчитаніше
- Знайдено мертвим командира 154-ї ОМБр
- У Львівській області чоловік загинув через зарядний пристрій від мобільного телефону
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- У Львові вирує негода: перші наслідки (ФОТО, ВІДЕО)
- Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
Коментарі