На Волині юнак автомобілем спеціально переїхав собаку (відео 18+)
Стало відомо, хто переїхав двічі собаку у селі Любитів, Ковельського району. Про це пише «Волинь.Онлайн», з посиланням на “Kovel Animals”.
Водій навмисно, двічі переїхав собаку на своєму авто. Як стало відомо, це був Станіслав Юхимчук, 1994 року народження. Разом із ним була Наталія В’юн, 2002 року народження.
Хлопець уже був притягнутий до адмінвідповідальності за водіння у нетверезому стані, та сплативши штраф у розмірі 10 000 гривень у грудні минулого року, після річної перерви, знову отримав водійське посвідчення.
“Та юна особа, яка, до речі, є ученицею 11 класу Любитівської школи, під час події знаходилась на сидінні пасажира та «милувалась героїчним поводженням» свого кавалера відносно безневинної тваринки! До речі песик вижив, направлений до Луцької ветлікарні, з численними переломами і забоями, та маємо надію, що він переживе цей страшний день. Ну, а ми сподіваємось на відкриття кримінального провадження, від 3 до 7 позбавлення волі”, — йдеться у повідомленні.
[gallery link=«file» columns=«2» ids=«109151,109149»]
https://youtu.be/BXE1xKBDlRE
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі