На Волині затримали дезертира, який працював на ворога
Військовий-втікач переховувався у прикордонні та поширював проросійську пропаганду в соцмережах
На Волині правоохоронці затримали військовослужбовця ЗСУ, який не лише самовільно залишив місце служби, а й займався інформаційно-підривною діяльністю на користь ворога. Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
Чоловік переховувався в одному з прикордонних сіл Ковельського району, намагаючись уникнути відповідальності за дезертирство.
Зловмисник активно публікував у соціальних мережах дописи антиукраїнського змісту. У своїх матеріалах він заперечував факт збройної агресії РФ проти України, тиражував фейки про ситуацію на фронті та відверто дискредитував українських захисників. Проведена експертиза підтвердила, що ці публікації становлять пряму загрозу національній безпеці України.
Фігуранту оголошено підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: самовільне залишення військової частини (ч. 5 ст. 407) та виправдовування збройної агресії Росії (ч. 3 ст. 436-2).
varta1.com.ua: Новини
Мешканця Львівщини оштрафували за торгівельні відносини з Росією
Обвинувачений, як начальник виробництва, уклав договори на купівлю-продаж для російської фірми
Європа має скоротити допомогу країнам, які не підтримують резолюції України в ООН, - Мельник
Постпред України при ООН закликав європейських партнерів «показати зуби» та переглянути фінансування держав Глобального Півдня
Міноборони почне масштабну інвестиційну програму оновлення госпіталів на 8 мільярдів гривень, - Шмигаль
Міністерство оборони України визначило комплексне оновлення системи реабілітації військовослужбовців пріоритетним напрямком роботи
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі