На вул. Мазепи у Львові облаштовують безбар'єрну зупинку
Зараз у місті повністю доступними є 199 зупинок, а на цей рік заплановано зробити інклюзивними ще понад 50
На зупинці громадського транспорту на вул. Мазепи, 24 ремонтують тротуар, що веде до зупинки, та облаштують пониження на пішохідних переходах. Роботи розпочали в понеділок, а закінчити їх планують до кінця наступного тижня. Про це поінформували в Шевченківській районній адміністрації.
«Посадкова платформа перебуває в належному стані, однак покриття тротуару, що веде від зупинки до пішохідного переходу, було частково зруйноване. Наразі тривають роботи з його відновлення. Крім того, на переході буде облаштовано пониження бордюрів — для зручності маломобільних мешканців та батьків із дитячими візочками. Тож уже невдовзі ця зупинка громадського транспорту стане комфортнішою та доступнішою для всіх», — повідомили в Шевченківській районній адміністрації.
Читайте також: влітку у Львові розпочнуть масштабний ремонт однієї з важливих магістралей міста
Додамо, зараз у місті повністю доступними є 199 зупинок, а на цей рік заплановано зробити інклюзивними ще понад 50. Загалом у Львівській громаді майже 80% зупинок є доступними або частково доступними.
varta1.com.ua: Новини
Поліцейські у Львові викрили чоловіків, які торгували неіснуючими електросамокатами
Підозрюваним загрожє позбавлення волі на строк до восьми років
Ноутбук і принтер у візочку: львівський школяр отримав вирок за вуличні фотопослуги
Суд визнав 11-класника винним у порушенні правил благоустрою
У Львові хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя України Ірини Цибух
29 травня – рівно рік, відколи загинула Ірина Цибух. Військова, медикиня, журналістка, активістка.
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі