На вулиці Театральній водій мопеда збив 5-річного хлопчика
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 14 червня о 20.30 по вулиці Театральній у Львові. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
Як встановили правоохоронці, водій мопеда «Сузукі», 24-річний львів’янин, скоїв наїзд на пішохода, 5-річного хлопчика, мешканця Київської області. Внаслідок наїзду дитина отримала тілесні ушкодження та була доставлена у лікарню.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст.291 (порушення чинних на транспорті правил) КК України. Проводяться слідчі дії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі