На вулиці у Львові під час комендантської години жорстоко побили чоловіка

Медики діагностували у потерпілого тяжкі травми, зокрема, забій головного мозку та крововиливи

У Львові поліцейські затримали зловмисника, який під час конфлікту жорстоко побив чоловіка. Внаслідок події потерпілий отримав тяжку травму голови.

Як повідомили у поліції, подія сталась 17 серпня близько першої години ночі на вулиці Патона у Львові. Між двома чоловіками – жителями Львова віком 19 та 37 років, виник конфлікт, під час якого молодший з учасників завдав старшому кількох ударів по голові. В подальшому медики діагностували у потерпілого тяжкі травми, зокрема, забій головного мозку та крововиливи.

Правоохоронці встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Читайте також: На похороні українського воїна сталася бійка через ЛГБТ-прапор

Слідчі повідомили затриманому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) ККУ. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років. Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також
На Хмельниччині син вбив маму

На Хмельниччині син вбив маму

1

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 статті 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство»

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський