На вихідних у Львові відбудеться велопробіг "Безпечні дороги"

1457871
1457871

У суботу, 26 жовтня, усіх велосипедистів запрошують приєднатись до велопробігу вулицями Львова в межах кампанії «Безпечні дороги». Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА, пише "Status quo".

Виїзди відбуватимуться о 10:00 год. з таких локацій:


  • вул. Богдана Хмельницького 273 (магазин «Рукавичка»). За маршрутом (вул. Богдана Хмельницького–вул. Липинського–проспект Чорновола–проспект Свободи–площа Ринок–Парк на Валах);

  • кінотеатр Довженка (проспект Червоної Калини, 81). За маршрутом (проспект Червоної Калини–вул. Стуса–вул. Зелена–Парк на Валах);

  • мотосалон «Мотозавод» (вул. Городоцька, 174). За маршрутом (вул. Городоцька–вул. Виговського–вул. Любінська–вул. Коновальця–вул. Коперника–площа Ринок–Парк на Валах).


Фінішуватимуть велосипедисти об 11:30 год., у парку на Валах (вул. Винниченка 18).

Саме тут відбудеться роз’яснювальна робота щодо правил дорожнього руху для велосипедистів, рекомендації носіння світлоповертаючих елементів, випробування алкоокулярів на маніпуляційному килимку, які імітують стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння і спотворюють сприйняття навколишнього середовища.

Захід організовує Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА, управління патрульної поліції у Львівській області департаменту патрульної поліції, а також представники громадських організацій за підтримки Консультативної місії Європейського союзу.

Учасники заходу виступлять: туристичний клуб «Волоцюги», ДЦТЕ «Сихів», туристичний клуб «Росинка», туристичний клуб «Колесо Вітрів».