На Яворівщині судитимуть чоловіка за неправдиве повідомлення про замінування нічного клубу
Минулого місяця на оперативну лінію «102» надійшло анонімне повідомлення про замінування одного з нічних клубів у місті Новояворівськ. Сталось це 20 грудня, близько 06:00 год. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
На місці події працювали слідчо-оперативна група поліції, спеціалісти-вибухотехніки, кінологи. Правоохоронці обстежили приміщення клубу та прилеглу територію — вибухонебезпечних чи підозрілих предметів не знайшли.
Зараз слідчі Яворівського відділу поліції завершили досудове розслідування та скерували справу на розгляд суду. Зловмисником, який повідомив про хибне замінування клубу, став 33-річний місцевий мешканець. Чоловікові загрожує покарання — до шести років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі