На Яворівщині злочинець пограбував будинок
Ним виявився 34-річний мешканець Турківського району, який проник у будинок, пошкодивши навісний замок. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області .
У Яворівський відділ поліції 3 квітня за допомогою звернувся 52-річний мешканець міста Дубляни. Чоловік повідомив, що із будинку в одному з сіл району було викрадено два телевізори, дві електричні плити та інші речі. Завдані збитки заявник оцінив у 10 тисяч гривень.
Поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 34-річний мешканець Турківського району, який проник у будинок, пошкодивши навісний замок. Речові докази у нього правоохоронці вилучили.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає покарання – від трьох до шести років позбавлення волі. Поліцейські перевіряють зловмисника на причетність до скоєння інших злочинів, проводять досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
2
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
1
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі