На заході країни пенсіонерки побили працівників ТЦК (ВІДЕО)

Пенсіонерки захищали чоловіка

В Ужгороді жінки накинулися на представників територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), аби врятувати чоловіка від мобілізації. Про це стало відомо з опублікованого у соцмережах відео.

Пенсіонерки захищали чоловіка, мотивуючи це тим, що співробітники ТЦК нібито не мають такого права.

Водночас сам чоловік почав поводитися агресивно та ображати військових.

У Закарпатському ТЦК та СП розповіли, що військкоми запропонували військовозобов’язаному, що не перебуває на обліку, поїхати з ними та оновити дані в військкоматі. Чоловіку пояснили, що те, що він не перебуває на обліку в жодному ТЦК та СП, є порушенням правил.

«Йому було запропоновано проїхати до територіального центру комплектування та соціальної підтримки й оновити свої дані, після чого він почав поводитися неадекватно. Громадянина та військовослужбовців оточив натовп агресивних людей, почали штовхати та ображати військових. Слід зазначити, що військовослужбовці, яких видно на цьому відео, пройшли фронт, гідно захищали Україну від агресора, а зараз за станом здоров’я продовжують служити на Закарпатті. Закликаємо з повагою ставитися до воїнів, які віддали своє здоров’я заради того, щоб тут на Закарпатті не було бойових дій», – йдеться у повідомленні.

У Закарпатському ТЦК нагадали, що в країні триває воєнний стан і загальна мобілізація.

Читайте також: У Львові чоловіки у військовій формі скрутили на землі і побили людину

«Конституційним обов’язком кожного громадянина є захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України. І закликаємо вчасно оновлювати свої військово-облікові дані та не ухилятися від служіння Батьківщині», – підсумували у ТЦК.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також