На заході країни голова райради склав повноваження і виїхав за кордон
Нібито через погрози
![](/uploads/media/f3/e3/f3e3ff43ffc3ba382364edeba1afd5fa_w640.jpg)
Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук склав повноваження і виїхав за кордон. Про це він повідомив у відеозверненні.
«На мене здійснюється постійно політичний тиск, впродовж 8 місяців. Мені щотижня заявляють, що проти мене заведена кримінальна справа, що мені готуються вручити підозру, що мене будуть судити», – сказав Омельчук.
Зі слів Олександра Омельчука, йому погрожували, що влаштують проти нього провокацію з хабарем, тому він вирішив скласти повноваження і виїхати за кордон.
«Я кожен день буду працювати, волонтерити, аби наблизити нашу перемогу», – підсумував він.
46-річний Олександр Омельчук із 2015 року був депутатом Волинської обласної ради. У грудні 2020 року став головою Луцької районної ради. Він одружений і має трьох дітей.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!