На заході країни патрульні затримали чоловіка та доставили до ТЦК (ВІДЕО)
Чоловік звернувся до омбудсмена
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на звернення буковинця, якого патрульні поліцейські у Чернівцях силою затримали й повезли до територіального центру комплектування і соціальної підтримки.
Чоловік звернувся до омбудсмана щодо ймовірних неправомірних дій патрульних поліцейських, він додав до допису відео з чоловіком та чотирма патрульними, які хотіли перевірити військово-облікові дані.
"Кричущий випадок порушення поліцейськими міста Чернівці прав і свобод людини очікує належної правової оцінки.
До мене звернувся громадянин щодо неправомірних дій працівників патрульної поліції міста Чернівці. Зі слів заявника, поліцейські незаконно його затримали, побили та доставили до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Чоловік поскаржився й на те, що працівники поліції не забезпечили його право на правничу допомогу.
Відео, на якому зафіксовано перебіг подій, підтверджує, що поліцейські із застосуванням фізичної сили кинули чоловіка на землю, одягнули йому спеціальні засоби (кайданки) та посадили до службового автомобіля. При цьому чоловік будь-якого опору працівникам поліції не чинив, а намагався з’ясувати підстави його затримання", – написав Дмитро Лубінець.
Омбудсман звернувся до поліції та Держбюро розслідувань.
«Подібні факти порушень поліцейськими прав і свобод людини та громадянина потребують належного реагування, тому я звернувся до керівників Національної поліції України та Державного бюро розслідувань», – резюмував Лубінець.
У пресслужбі патрульної поліції області заявили. що патрульні отримали повідомлення про хуліганство на вулиці Вокзальній у Чернівцях.
«Щодо конфліктної ситуації за участю патрульних керівництвом управління патрульної поліції в Чернівецькій області ініційовано службове розслідування. 15 червня, близько 10-ї години, патрульні отримали повідомлення про хуліганство, у Чернівцях на вулиці Вокзальній. На місці інспектори встановили обставини події та склали відповідні адміністративні матеріали. Згодом, відповідно до ст. 32 ЗУ »Про Національну поліцію«, для перевірки даних, патрульні вимагали предʼявити військово-облікові документи всіх учасників події. Один із чоловіків не мав їх з собою, але через деякий час документи приніс його родич. Для уточнення даних громадянина запросили до ТЦК. Проте громадянин відмовився та сказав, щоб його затримували, в іншому випадку він відмовляється їхати. Інспектори затримали громадянина», – повідомляють правоохоронці.
Інспектори встановили обставини події та склали адмінпротоколи.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі