На заході України викрили на хабарництві голову військово-лікарської комісії (ФОТО)

Яке покарання їй загрожує

На Хмельниччині викрили  на хабарництві голову військово-лікарської комісії. Посадовиця отримала грошову винагороду за визнання місцевого жителя, який підлягає мобілізації, обмежено придатним, що дає підстави для відтермінування призову за станом здоров’я. Про це повідомили 19 квітня у прес-службі Департаменту Стратегічних розслідувань

Голові ВЛК вже оголосили підозру. Суд уже взяв її під варту.

Викрили корупційну схему оперативники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області, слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із обласного управління СБУ за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

У поліції Хмельницької області додали, що посадовиця організувала схему вимагання грошових коштів з осіб, які підлягають мобілізації, за визнання їх обмежено придатними до військової служби.

Правоохоронці задокументували факт отримання головою ВЛК грошової винагороди за визнання місцевого жителя, який підлягає мобілізації, обмежено придатним, що дає підстави для відтермінування призову за станом здоров’я.

Читайте також: посадовець комунального підприємства Львівської міськради, налагодив канал незаконних «трафіків» військовозобов’язаних

Наразі слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області вже оголосили посадовиці підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. 

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена