На заході України затримано «вагнерівця»
При собі мав GPS трекери
На Рівненщині затримано 34-річного іноземця, який у 2014-2017 роках був учасником кількох незаконних збройних формувань так званих «лнр/днр», у складі яких воював проти України. Про це повідомляє прокуратура Рівненської області.
У 2023 році чоловік входив до артилерійського підрозділу ПВК «Вагнер» та брав участь у бойових діях проти Сил оборони України поблизу м. Бахмут на Донеччині.
11 січня цього року бойовик, будучи завербованим агентом гру, незаконно перетнув кордон України, аби на виконання завдання свого куратора підготувати диверсію, яка б знеструмила центральні регіони держави. Чоловік мав встановити GPS трекери на об’єктах енергетичної інфраструктури Рівненщини, аби зс рф отримали точні координати цих об’єктів для подальшого нанесення повітряних ударів.
У ході спецоперації співробітники СБУ завадили іноземцеві завершити підготовку диверсії. Чоловіка затримали на території Сарненського району Рівненщини. При собі він мав GPS трекери та стартові пакети українського мобільного оператора. З метою конспірації своєї злочинної діяльності диверсант використовував підроблений паспорт громадянина України.
Йому вже повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років, або й довічне, з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Сирський вважає, що РФ хоче створити “буферну зону” на півночі України
- росія атакувала Україну 41 ракетою, 23 - влучили
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
- У прокуратурі повідомили деталі ДТП на Львівщині з трьома загиблими (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові в салоні лімузина знайшли тіло чоловіка (ФОТО)
Коментарі