На Закарпатті 20-річна водійка наїхала на групу підлітків, що йшли по узбіччю: момент ДТП (ФОТО/ВІДЕО)
Справу намагаються зам'яти
У місті Рахів, що на Закарпатті, сталась аварія за участі 20-річної доньки місцевого паталогоанатома. Дівчина, виїжджаючи з заправки, здійснила наїзд на підлітків, що йшли узбіччям. Дві дівчини унаслідок ДТП були госпіталізовані.
Як повідомив журналіст Віталій Глагола, за кермом була донька місцевого паталогоанатома Софія Данча.
Двоє дівчат, Богдана Дренкалюк та Яна Бран, були госпіталізовані. У однієї з дівчат нібито діагностовано перелом хребта.
«Місцеві жителі повідомляють, що наразі батько винуватиці намагається на місцевому рівні »все порішати«, щоб дочку не притягували до відповідальності», - зазначив Глагола.
Раніше повідомляли: на Закарпатті пʼяний водій збив жінку з двома дітьми, одна дитина - загинула
Журналіст також додав, що за фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 ККУ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі