На Закарпатті через потепління утворилися ріки на вулицях (ВІДЕО)

Підтопило будинки

ФОТО: Мирослав Білецький

Упродовж 18 січня по всій території області спостерігають підвищення температурного режиму та сильні опади. Це спровокувало танення снігу, а отже, і небезпеку сходження лавин, та зростання рівня води у річках області. через опади та підвищену температуру на Закарпатті зафіксували перші підтоплення. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Відео з підтопленнями опублікував журналіст Віталій Глагола у Telegram-каналі. Він повідомив, що, зокрема, вода затопила дорогу між населеними пунктами Дубриничі та Перечин, а також підтопила село Стройне Мукачівського району. У Закарпатській ОВА зауважили, що ситуація із підтопленням контрольована.

«Найбільший підйом спостерігається на річці Боржава – 240 см, а в найближчі години сформується максимум», – зазначив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Читайте також, влітку град падав завбільшки з яйце: Закарпаття «накрила» потужна злива (ФОТО/ВІДЕО)

У Закарпатській ОВА попередили, що вода також може підтопити присадибні ділянки у Малих Ком’ятах, Сільці, сільгоспугіддях у селах Заріччя, Сільце, Кам’янське, Великі Ком’яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмільник.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також