На Закарпатті через потепління утворилися ріки на вулицях (ВІДЕО)
Підтопило будинки
![](/uploads/media/15/2d/152d2b286dc941989d1af7f1aa2e7774_w960.jpg)
Упродовж 18 січня по всій території області спостерігають підвищення температурного режиму та сильні опади. Це спровокувало танення снігу, а отже, і небезпеку сходження лавин, та зростання рівня води у річках області. через опади та підвищену температуру на Закарпатті зафіксували перші підтоплення. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
Відео з підтопленнями опублікував журналіст Віталій Глагола у Telegram-каналі. Він повідомив, що, зокрема, вода затопила дорогу між населеними пунктами Дубриничі та Перечин, а також підтопила село Стройне Мукачівського району. У Закарпатській ОВА зауважили, що ситуація із підтопленням контрольована.
«Найбільший підйом спостерігається на річці Боржава – 240 см, а в найближчі години сформується максимум», – зазначив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
Читайте також, влітку град падав завбільшки з яйце: Закарпаття «накрила» потужна злива (ФОТО/ВІДЕО)
У Закарпатській ОВА попередили, що вода також може підтопити присадибні ділянки у Малих Ком’ятах, Сільці, сільгоспугіддях у селах Заріччя, Сільце, Кам’янське, Великі Ком’яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмільник.
![](/uploads/media/0c/e9/0ce95170131d9ede434a1d286cb2f672_w640.jpg)
Уроки англійської онлайн: Ключові переваги навчання
![](/uploads/media/50/58/5058b76cf15b0e8aa373f8c23b2c1ec9_w4800.jpg)
Голова військового комітету НАТО оцінив перспективи великого прориву у війні цього року
За його словами, росіяни «не були надто успішними, коли справа стосувалася їхніх наступальних дій проти України в останні кілька місяців»
![](/uploads/media/a6/4e/a64eedfbf6a02ef7ee73d16ceb56990d_w640.jpg)
Командир з 92-ї ОШБ розповів, чи можуть окупанти отримати успіхи біля Бахмута
Нещодавно окупанти проводили активні штурмові дії біля Кліщіївки