На Закарпатті чоловік стріляв з рушниці в односельця (ФОТО)

Потерпілий отримав вогнепальне поранення

На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зі зброї поранив свого односельця. Про це інформує прес-служба поліції Закарпатської області 19 лютого.

Так, 18 лютого ввечері до поліції надійшло повідомлення про конфлікт між чоловіками у селі Середнє Водяне Тячівського району.

«На місці зʼясувалося, що під час сутички між двома чоловіками одного з них було поранено зі зброї. Зловмисник втік з місця злочину на автомобілі марки «Toyota Land Cruiser Prado».

На пошуки фігуранта було орієнтовано всі наряди поліції. В результаті зловмисника розшукали та затримали за «гарячими» слідами» — йдеться у дописі.

Підозрюваним виявився 61-річний місцевий житель. У нього вилучили зареєстровану рушницю «Typhoon F12 Basic», з якої він і стріляв у 25-річного потерпілого.

Останній отримав вогнепальне поранення ноги та був госпіталізований до лікарні.

Такі дії зловмисника слідчі Тячівського районного відділу поліції кваліфікували за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України, тобто Хуліганство, вчинене із застосування зброї. Самого фігуранта, відповідно до статті 208 КПК України, помістили до ізолятор тимчасового тримання.

Читайте також: Молодий водій на смерть збив жінку в Дрогобичі

Наразі слідство у справі триває.



varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю