На Закарпатті група кібер-піратів незаконно перепрошивала мультимедійну техніку

Працівники кіберполіції в Закарпатській області встановили, що жителі Ужгородщини незаконно розкодовували заборонені телевізійні канали. Наразі, у справі розпочате досудове слідство. Про це повідомляє пресслужба поліції Закарпаття.

На Закарпатті поліція припинила діяльність зловмисників, які незаконно здійснювали ретрансляцію телевізійних каналів, в тому числі заборонених для показу в Україні. Працівники відділу протидії кіберзлочинам в Закарпатській області встановили, що четверо жителів Ужгородщини, віком від 25 до 40 років, налагодили схему незаконного заробітку, надаючи заборонені послуги. Шляхом втручання у роботу електронно-обчислювальних машин, чоловіки здійснювали несанкціоноване перепрошивання smart-телевізорів та android-приставок з створенням play-листів телевізійних каналів, з подальшим незаконним наданням доступу до перегляду кодованих телевізійних каналів. Свої послуги чоловіки надавали за визначену щомісячну плату.

За фактом злочину слідчі Ужгородського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 361 Кримінального кодексу України (незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж).

Під процесуальним керівництвом Ужгородської місцевої прокуратури слідчі спільно з працівниками відділу протидії кіберзлочинності провели обшуки за місцем проживання фігурантів та здійснення ними незаконної господарської діяльності. У ході процесуальних дій правоохоронці виявили та вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, smart-телевізори, android-приставки, які використовувалися у вищевказаній незаконній діяльності.

Досудове слідство у справі триває.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію

Найчитаніше

  1. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  2. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  3. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  4. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський