На Закарпатті група осіб підробляла довідки для ухилянтів за 7 тис. доларів
До схеми чоловік залучив медпрацівника одного з відділень поліклініки
На Закарпатті група осіб розробили схему для перетину кордону. Про це повідомляє поліція Закарпатської області.
31-річний житель міста Виноградів організував схему. Він шукав людей, які хочуть нелегально виїхати за кордон, та пропонував їм "допомогу" в оформленні документів. З кожного клієнта він просив 7 тисяч доларів.
Завдяки зв'язкам у медичному закладі, зловмисник робив так, щоб клієнти отримували фіктивні діагнози. Згодом військовозобов'язані отримували відстрочку від мобілізації та надалі пред’являли їх під час перетину кордону.
Лікаря затримали на робочому місці, коли він отримував 3 тисяч доларів, а організатора схеми затримали поблизу медичного закладу. Обом повідомили про підозру.
varta1.com.ua: Новини
ЄС надалі розроблятиме план використання заморожених російських активів для допомоги Україні
Загалом Євросоюз надав Україні фінансову допомогу у розмірі 187 мільярдів євро
МОН рекомендує змінити графік навчального процесу в школах України
Школам пропонують переглянути дати канікул — від подовження зимових до переходу на шестиденку чи навчання у дві зміни
Верховний Суд пояснив деталі мобілізації осіб з певними релігійними переконаннями
Законодавство України не передбачає можливості відмови від виконання обов'язку проходити військову службу
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
Коментарі