На Закарпатті пʼяний водій збив жінку з двома дітьми, одна дитина - загинула
Вічна памʼять!
Вчора, 21 червня о 21:19 до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-траспортну пригоду в селі Руське Мукачівського району. Про це інформує Поліція Закарпатської області.
Правоохоронці з`ясували, що винуватцем ДТП є 37-річний житель села Руське, який вже неодноразово раніше притягався до відповідальності за порушення ПДР.
Він, керуючи автомобілем марки “ВАЗ”, з’їхав з дороги на узбіччя, де здійснив наїзд на трьох пішоходів.
Внаслідок цього 6-річна дівчинка від отриманих травм загинула на місці. 27-річну жінку та 1-річне немовля госпіталізували з травмами до лікарні.
Водія авто поліцейські освідували та встановили, що за кермом він перебував у стані алкогольного сп’яніння (2.34 проміле).
Поліцейські затримали фігуранта в порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Транспортний засіб поміщено на арештмайданчик поліції.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння. За скоєне водієві загрожує позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі