На Закарпатті п'яний водій з двома дітьми в салоні, в'їхав у бетонний стовп та перекинувся (фото)
На Мукачівщині чоловік з 1,33 проміле алкоголю в крові сів за кермо та потрапив в аварію з двома дітьми. Про це Головне управління Національної поліції в Закарпатській області.
Вчора, 20 жовтня, в Ужгородському, Мукачівському, Іршавському, Виноградівському та Хустському районах працівники поліції задокументували 9 п’яних водіїв.
Співробітники групи реагування патрульної поліції Мукачівського району виїхали на виклик про аварію в селі Великі Лучки. На місці події правоохоронці встановили, що водій «Ford Fiesta» сів за кермо з 1,33 проміле алкоголю в крові, не впорався з керуванням та в’їхав у бетонний стовп електроопори. На момент аварії в салоні перебувало дві дитини віком 9 та 16 років. Молодший хлопчик – син водія, старша дівчинка – його племінниця. Обоє неповнолітніх забрала карета швидкої допомоги із забоями. На щастя, серйозних травм ніхто не отримав.
На винуватця аварії складено ряд протоколів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі