На Закарпатті п`яний водій збив двох велосипедистів
У селі Великий Бичків п´яний водій «Volkswagen Golf» здійснив наїзд на двох жінок- велосипедисток. Потерпілих доставили до районної лікарні. За фактом ДТП в поліції відкрили кримінальне провадження. Про це інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали дві жінки, сталася учора, 28 квітня, о 22:00 у селі Великий Бичків Рахівського району. В результаті наїзду легкового авто двоє велосипедистів- жінок отримали тілесні ушкодження.
На місці події слідчо-оперативна група попередньо встановила, що 20-річний водій автомобіля «Volkswagen Golf», житель вказаного села, рухаючись по вул. Грушевського, скоїв наїзд на двох жінок, котрі рухалися на велосипедах в зустрічному напрямку.
Обидві жінки, віком 40 та 58 років, місцеві мешканки отримали травми та були доставлені до районної лікарні.
Поліція встановила, що водій транспортного засобу на момент скоєння аварії був у стані алкогольного сп’яніння, в його крові виявили 1,65 проміле алкоголю.
Транспортні засоби поміщено на спецмайданчик рахівської поліції.
За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження, попередня кваліфікація події ч. 1 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили тілесні ушкодження потерпілим). Для з’ясування усіх обставин дорожньо-транспортної пригоди поліцейські призначили низку експертиз.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі