На Закарпатті пенсіонер намагався незаконно вивезти за кордон львів'янина (ФОТО)
За таку послугу ухилянт заплатив 2000 доларів США
![](/uploads/media/48/49/4849cf4520c907abd1369e2e357ebf35_w640.jpg)
Оперативні співробітники Чопського прикордонного загону затримали в Ужгородському районі 60-річного закарпатця, який переправляв з України до Словаччини громадянина України призовного віку. Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
Правоохоронці встановили, що житель прикордонного села Сюрте познайомився в Ужгороді з 30-річним львів’янином та запропонував йому сприяння у незаконному перетині українсько-словацького кордону. За таку послугу останній заплатив 2000 доларів США.
«У визначений час чоловіки зустрілися на автозаправній станції, звідки висунулися у бік держрубежу. Під час руху їх зупинили прикордонні оперативники. Помітивши правоохоронців, переправник вдався до втечі. За декілька годин пошуків правопорушника знайшли на околиці міста Ужгород», – йдеться в повідомленні.
Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
![](/uploads/media/e9/8f/e98fe5590b952c0b05c3aacb8801601f_w960.jpg)
![](/uploads/media/21/bc/21bcb73391c84bab79345cd5ec5553c7_w960.jpg)
Читайте також: раніше українець прикинувся громадянином Нігерії, щоб виїхати за кордон (ФОТО)
Закарпатцеві повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Йому обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
![](/uploads/media/c7/87/c7870a694f40fb11e8c975e928a38854_w960.jpg)
На одному з пунктів пропуску польські протестувальники тимчасово розблокували рух вантажівок
Розблокування триватиме до 2 квітня
![](/uploads/media/4e/0f/4e0fa74a9d92a81ceb2c608f3e6f821b_w640.jpg)
У ДТЕК розповіли, яких збитків отримали ТЕС внаслідок останніх російських ударів
На відновлення енергоблоків знадобиться не один місяць, а можливо, й не один рік
![](/uploads/media/33/dd/33dd56218bb2228397a7469e5ecf9854_w640.jpg)
Створив фішингові сайти: 19-річний житель Львова видурив у громадян більше 100 тисяч гривень
Поліцейські дали поради, як не стати жертвою онлайн-шахрайства