На Закарпатті поліція врятувала дівчину, яка хотіла покінчити життя самогубством
За допомогою друзів дівчини у соцмережах, встановили її точне місцеперебування
На Закарпатті 23-річна дівчина хотіла вчинити самогубство. Про це інформують в Управлінні поліції охорони в Закарпатській області.
До поліції надійшло повідомлення від місцевого лікаря-психотерапевта про те, що її 23-річна пацієнтка намагається вчинити самогубство, попередньо написавши про це в Instagram.
Прибувши на місце події, поліцейські поспілкувалися із заявницею і за допомогою друзів у соцмережах, встановили точне місце перебування дівчини.
Правоохоронці оперативно прибули за вказаною адресою, де виявили громадянку разом із її товаришем. Вона перебувала у сильному емоційному стані та намагалася завдати собі шкоди, однак працівники поліції охорони вчасно втрутилися та запобігли трагедії.
На місце події було викликано бригаду швидкої допомоги. Дівчину доставили до медичного закладу для огляду та надання необхідної допомоги.
varta1.com.ua: Новини
У Житомирі викрили чоловіка, який за 10 тисяч доларів обіцяв сховати ухилянта в автобусі для втечі за кордон
Чоловік пропонував перевезти ухилянта у схованці міжнародного автобуса, але був викритий оперативниками
Зеленський: Цього року були десятки можливостей для припинення вогню, але Росія їх всі відкинула
Зеленський подякував Греції за підтримку санкцій ЄС та сприяння у поверненні полонених і дітей
За минулу добу українські військові ліквідували ще 1160 росіян
Ворог зазнав найбільших втрат в особовому складі та безпілотниках
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі