На Закарпатті працівники ТЦК посеред ночі забрали водія, який привіз дитячу збірну (ФОТО)

Ще один скандал

Фото ілюстративне

В Ужгороді, що на Закарпатті  співробітники ТЦК і СП проти волі забрали водія автобуса, який привіз дитячу збірну з Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо. Про це з посиланням на допис журналіста Віталія Павловського пише ТСН

Водій автобуса, який привіз дітей з Вінниці до Ужгорода на змагання, заночував у хостелі, куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими і насильно забрали його разом з іншими чоловіками до військкомату.

Чоловік намагався пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, однак співробітники ТЦК не взяли його слова до відома.

За його словами, у чоловіка в ТЦК відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами, щоб попередити про ситуацію. Після військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові.

Журналіст каже, що очільник Вінницької ОДА Сергій Борзов узяв ситуацію під контроль. Він обіцяв вирішити питання безпеки та транспортування дітей.

Згодом журналіст повідомив, що перевізник підготував іншого водія для повернення юних спортсменів додому.

Читайте також: на Львівщині оштрафували працівника ТЦК, який їздив п’яним за кермом

Однак, оскільки ключі від автобуса залишилися у ТЦК, а жоден із місцевих водіїв не наважився туди піти, рятувати дітей довелося дівчині Юліані з Маріуполя, яка мешкає в Ужгороді.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також