На Закарпатті продавали підробку популярної кави (ФОТО)
Фальсифікатом торгували гуртом і в роздріб, через інтернет та на ринку
Детективи БЕБ у Закарпатській області завершили досудове розслідування у справі щодо незаконного використання знаків для товарів торгової марки, право на яку належить відомому італійському виробнику кави.
Як повідомили у БЕБ, протягом 2021 - 2022 років, група осіб купувала та у подальшому реалізовувала фальсифіковану кавову продукцію з нанесенням на неї підроблених знаків торгової марки.
Підроблена продукція продавалася гуртом та в роздріб через інтернет та на ринку Мукачева. Жодних угод та ліцензій на використання торгової марки громадяни не мали.
За результатами обшуків правоохоронці вилучили понад 5 тисяч пачок кави в зернах загальною вагою близько 5 тонн. Згодом, після проведення експертизи, компанія-виробник підтвердила, що уся продукція є підробленою. Таким чином закордонній компанії, що зареєструвала торговельну марку в Україні та має міжнародну реєстрацію, було завдано матеріальну шкоду на загальну суму майже 3,5 млн грн.
Читайте також: українські правоохоронці викрили масову підробку ліків для онкохворих та ВІЛ-інфікованих.
Особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 ККУ (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару). Незаконну продаж продукції припинено, матеріали скеровано до суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі