На Закарпатті прикордонники виявили у днищі авто 425 пар джинсів (фото)
Сьогодні вночі прикордонникам Чопського загону вдалося викрити план контрабандиста з незаконного переміщення прихованих товарів. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.
Так, о другій годині у пункт пропуску «Тиса» на в’їзд в Україну прибув мікроавтобус «Citroen», яким керував 24-річний закарпатець. Враховуючи відомчі профілі ризиків, прикордонний наряд спільно з митниками вирішили перевірити автомобіль поглиблено. Під час огляду транспортного засобу у ньому було виявлено сховок. У спеціально виготовленому подвійному днищі салону мікроавтобуса перевозили 425 пар чоловічих брюк з джинсової тканини загальною вагою 330 кг. Доступ до тайника став можливим після демонтажу обшивки та листів фанери, які кріпилися за допомогою шурупів до спеціально виготовленого металевого каркасу.
У встановленому законодавством порядку мікроавтобус «Citroen» 2007 року випуску та виявлений у ньому контрабандний товар вилучено. Вартість одягу, наразі, з’ясовується, сума оцінки транспортного засобу склала понад 180 тисяч гривень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 25 липня
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
Коментарі