На Закарпатті спалили автомобіль прокурора (ФОТО, ВІДЕО)
Вчора, 26 травня вночі, близько 00:26, правоохоронці отримали повідомлення про пожежу на вулиці Джамбула в місті Ужгород, що на Закарпатті. Повідомили про займання автомобіля марки Mitsubishi Grandis, пише Mukachevo.net
У Головному управлінні національної поліції Закарпаття, повідомили, що зайнявся автомобіль Mitsubishi Grandis, який належить мешканцю обласного центру.
Пожежою було повністю пошкоджено авто. Поряд знаходився Шевроле, який теж пошкодило від вогню. Внаслідок події ніхто з людей не постраждав.
Журналісти видання дізнались, що автомобіль належав місцевому прокурору Івану Дем'янчуку, який очолює внутрішню безпеку прокуратури.
«За фактом пожежі Ужгородським відділом поліції розпочате кримінальне провадження за ч.2 статті 194 ККУ, тобто умисне пошкодження майна. З місця події було відправлено зразки на експертизу.» - повідомляє видання.
https://www.youtube.com/watch?v=LGP3Ry4MagI
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі