На Закарпатті співробітники ТЦК намагалися вручити повістки крішнаїтам (ВІДЕО)
Вони співають мантру «Харе Крішна, Харе Рама!» та танцюють

У Мукачево, що на Закарпатті працівники ТЦК зробили спроби силової мобілізації крішнаїтів. Про це пише Інформатор.
Оточуючі та перехожі вступали в конфлікти з працівниками ТЦК та виступали різко проти.
На кадрах люди в традиційних крішнаїтських одежах співають мантру «Харе Крішна, Харе Рама!» та танцюють. Разом із тим, чоловіки у військовій формі намагаються забрати вірян до військкомату.
Це зустрічає серйозний опір з боку місцевих. Люди намагаються відбити послідовників Крішни. Один з чоловіків ледь не нападає на співробітника ТЦК, заявляючи, що «то божі люди» і нема чого їх чіпати.
Частину послідовників крішнаїзму все ж таки врешті забрали до ТЦК. У соцмережах повідомляють, що кришнаїти навіть там продовжили співати й танцювати.
varta1.com.ua: Новини

У Львові відбудеться «Скорботна коляда»
Щомісяця в останню суботу Львів вшановує Героїв України

До 50% чоловіків готові повернутися в Україну за умови вирішення питання з бронюванням
Для сприяння поверненню українців уряд планує створити за кордоном так звані Хаби єдності

Снайпера з Львівщини посмертно нагородили орденом «За мужність»
Снайпер зі Стрийщини посмертно нагороджений та присвоєно орден "За мужність"
Найкоментованіше
- У Львові водій "Tesla" двічі порушив правила паркування і через штраф погрожував інспекторам (ВІДЕО)
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
- В Україні мобілізували студента денної форми навчання
- У Bloomberg назвали, хто з росіян вестиме переговори про мир в Україні
- Речник Повітряних сил ЗСУ звинуватив нардепку Безуглу у брехні щодо «прильоту» ракети у Києві (ФОТО)
Найчитаніше
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини
- Німеччина почала відмовляти у в’їзді українцям
- В Україні мобілізували студента денної форми навчання
- Речник Повітряних сил ЗСУ звинуватив нардепку Безуглу у брехні щодо «прильоту» ракети у Києві (ФОТО)
Коментарі