На Закарпатті сталася аварія на газопроводі
У Мукачівському районі через зсув ґрунту трапилася аварія на газопроводі середнього тиску
Сьогодні в Мукачівському районі через зсув ґрунту трапилася аварія на газопроводі середнього тиску. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
За його словами, відбулася розгерметизація підвідного газопроводу діаметром 219 мм на ділянці від ГРС «Карпати» до смт Чинадійово.
«Потерпілих, внаслідок надзвичайної ситуації, немає, а на місці тривають аварійні роботи. Поки їх вдається виконувати без припинення газопостачання, однак у разі ускладнень без газу ризикують залишитися 2378 абонентів у 8 населених пунктах: Чинадійово, Бабичі, Ділок, Вільховиця, Бистриця, Брестів, Плоскановиця, Лецовиця, а також санаторій «Синяк», ТОВ «Водограй», МРЦ МВС України «Перлина Прикарпаття»», — зазначив Мирослав Білецький.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі