На Закарпатті суддю викрили на хабарництві суддю Воловецького районного суду
Суддя районного суду мав прийняти рішення щодо скасування арешту на деревину породи "Дуб"
Представник судової гілки влади за певну винагороду приймав необхідне рішення на користь тієї чи іншої сторони.
Про це повідомляють у Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції.
Фігуранта кримінального провадження затримали оперативники управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області ДСР Нацполіції та детективи Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України затримали у процесуальному порядку та вилучили 1300 доларів неправомірної вигоди.
За процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури судді Воловецького районного суду оголосили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Зеленський розповів про три найпроблемніші теми мирної угоди
Зеленський сказав, що обговорення "мирного плану", запропонованого США, – "це процес, він ще не закінчився"
Індія готується укласти з Росією велику угоду щодо зброї – Bloomberg
Індія вже має значний російський військовий арсенал, що включає понад 200 російських винищувачів та кілька батарей зенітно-ракетних комплексів С-400
Екскомандувач армії США пояснив, навіщо Росія запускає дрони над Європою і як її можна зупинити
Бен Годжес висловив сподівання, що Європа почне діяти ще до того, як станеться «реальна катастрофа»
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі