На Закарпатті у ДТП автомобіль злетів у водойму
Водій загинув
Вчора, 22 травня, сталася ДТП у селі Глибокий Потік Тячівського району Закарпатської області. Про це інформує Відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
Рухаючись населеним пунктом 70-річний місцевий житель на автомобілі «ВАЗ-2121» не впорався з керуванням та з’їхав з дороги у водойму. За попередніми даними, водій втратив свідомість через раптове погіршення самопочуття, однак остаточна причина смерті стане відома після проведення судово-медичної експертизи.
У автомобілі перебувала і 64-річна односельчанка загиблого. Жінку з травмами різного ступеню важкості госпіталізували до лікарні.
Слідчі Тячівського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Раніше повідомлялося: на Київщині потяг на смерть збив 9-річну дівчинку
У справі уже призначили експертні дослідження, за висновками яких встановлять усі об’єктивні обставини ДТП.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Реформа мобілізації буде дуже болісною для тих, хто в розшуку – членкиня комітету з нацбезпеки
- Пільговикам із 12 громад хочуть дозволити безкоштовний проїзд у Львові
- У Саратові після атаки безпілотників палає нафтопереробний завод
- Зеленський попереджає про масований удар та закликає реагувати на тривоги
- Росіяни готують масований удар по Україні, - Зеленський
Найчитаніше
- В Україні перевіряють 80 тис. рішень ВЛК та МСЕК
- У Львові військового та поліцейського зі групи оповіщення ТЦК затримали на хабарі
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 1 червня
- В Україні бракує майже дві тисячі вчителів: у МОН назвали дефіцитні предмети
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі