На Закарпатті у ДТП з вантажівкою насмерть розбився мотоцикліст (фото)
За фактом ДТП, в якій загинув мотоцикліст, поліція Закарпаття розпочала досудове розслідування. Про це повідмоляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
У дорожньо-транспортній пригоді в Тячеві загинув 20-річний водій мотоцикла. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.
Вчора, 10 жовтня, на лінію «102» надійшло повідомлення про ДТП у Тячеві. Працівники слідчо-оперативної групи на місці події з'ясували, що водій мотоцикла «Вайпер» рухався в напрямку центра міста в Тячеві, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з вантажним автомобілем марки «Татра».
20-річний мотоцикліст, житель села Руське Поле від отриманих травм загинув на місці події. За фактом ДТП працівник слідчого управління ГУПН в Закарпатській області відкрив кримінальне провадження за ч. 2 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого). Транспортні засоби поміщено на штрафмайданчик Тячівського відділу поліції. Наразі триває досудове розслідування, в ході якого будуть встановлені всі обставити аварії.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі