На Закарпатті в смертельній аварії загинуло подружжя, вижила трирічна дитина
Вантажівка вилетіла на зустрічну смугу на трасі Київ–Чоп, забравши життя батьків маленької дівчинки
Поліція Закарпаття повідомила деталі зіткнення вантажівки на трасі Київ–Чоп поблизу села Абранка Мукачівського району, що перевозила автомобільний кран, та позашляховика.
За попередніми даними слідства, 52-річний мешканець Тернополя за кермом вантажівки не обрав безпечної швидкості на заокругленій ділянці дороги. Внаслідок цього габаритний транспорт винесло на зустрічну смугу, де сталося лобове зіткнення з легковим автомобілем.
Удар був такої сили, що 41-річний водій позашляховика та його 36-річна дружина загинули на місці події до приїзду медиків. У салоні авто також перебувала їхня 3-річна донька - дитину з травмами різного ступеня тяжкості терміново госпіталізували до обласної дитячої лікарні.
Водія вантажівки вже затримали, результати медичного освідування показали, що на момент аварії він був тверезим. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
Коментарі