На Закарпатті "ВАЗ" врізався в автобусну зупинку: є загиблі (фото)

На Закарпатті водій автомобіля “ВАЗ 2106” виїхав на узбіччя та врізався в автобусну зупинку. Внаслідок аварії? водій та пасажир автівки померли на місці. Про це розповіли в пресслужбі поліції Закарпатської області.


Сьогодні, 14 вересня, о 6:19 годині ранку, до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селі Луково, що на Іршавщині. На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група місцевого відділення поліції та інспектори криміналісти.


«Поліцейські встановили, що водій автомобіля »ВАЗ 2106” виїхав на зустрічну смугу руху, після чого з’їхав на узбіччя та зіткнувся з бетонною будівлею автобусної зупинки. Від отриманих, внаслідок аварії, травм, водій та пасажир транспортного засобу померли на місці", — розповіли у поліції.


Вже встановлено, що за кермом перебував 22-річний мешканець села Білки Іршавського району, пасажир — 34-річний односелець водія.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю