На Закарпатті відшукали двох дітей, які три дні блукали в горах
Місцеві мешканці помітили хлопців у районі полонини Озірне на Кукульському хребті
У Рахівському районі Закарпатської області двох дітей шукали з 22 по 25 грудня. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Закарпатській області.
22 грудня на лінію 112 звернулася мати хлопців і повідомила, що двоє її синів напередодні вийшли з дому та не повернулися. Усі спроби рятувальних служб знайти дітей як у селі, так і в горах результатів не дали.
Місцеві мешканці помітили хлопців у районі полонини Озірне на Кукульському хребті. Діти прогулювалися та допомоги не просили. Оскільки люди вже знали про їхнє зникнення, вони одразу повідомили екстрені служби.
За вказаними координатами вирушили гірські рятувальники та поліцейські, які швидко знайшли братів. Стан їхнього здоров’я був задовільний, тож медичної допомоги їм не надавали. Хлопців доставили до села.
varta1.com.ua: Новини
Є хороші ідеї, що можуть спрацювати: Зеленський про розмову з командою Трампа
Під час розмови обидві сторони обговорили деякі суттєві деталі роботи
Трамп вважає, що не може повністю займатись різдвяними справами через Україну, Росію та Китай
Не може повністю присвятити себе святковим справам, оскільки змушений займатися питаннями, пов’язаними з Росією, Україною та Китаєм
На Кіровоградщині помер чоловік, який потрапив у ДТП, коли втікав від ТЦК
Потерпілий перебував у лікарні з важкими травмами після зіткнення його саморобного транспорту з парканом під час переслідування групою оповіщення
Найкоментованіше
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
- Нардепам доведеться обирати між парламентом та фронтом, - Зеленський
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
Коментарі
Молодці, малі зробили свою роботу.