На Закарпатті вітчим, який вбив 10-річну пасербицю, проведе решту життя за ґратами
П’яний і розлючений вітчим завдав Майї понад 75 ударів руками, ногами та дерев’яною ніжкою від столу
У судах всіх інстанцій прокурори довели, що п’яний і розлючений вітчим завдав Майї понад 75 ударів руками, ногами та дерев’яною ніжкою від столу, спричинивши численні травми по всьому тілу. Про це інформує Офіс Генпрокурора.
Під час побиття постраждала і 5-річна сестра дівчинки - їй завдано щонайменше 12 ударів. Після побиття, вітчим і матір просто пішли спати, а вранці Майя вже не дихала.
Керівник Закарпатської обласної прокуратури Мирослав Пацкан, який очолював групу прокурорів у справі під час судових дебатів повідомив:
«Дитину зрадили ті, хто мав би бути її опорою. Це не просто вирок одному чоловікові. Це вирок байдужості, яка забирає життя».
Вітчима затримано одразу після трагедії і весь час він перебував під вартою. Його засуджено до довічного позбавлення волі.
Матір дівчинки у грудні 2025 року засуджено за залишення дитини у небезпеці до 5 років позбавлення волі з випробувальним строком 2 роки 8 місяців. Вона зобов’язана проходити пробаційну програму та виконувати ряд інших обов’язків.
Молодша сестра Майї наразі живе з батьком і проходить психологічну реабілітацію.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Сирський обмежив термін перебування військовослужбовців на «нулі»
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Поліцейські Львівщини ззатримали молодиків, які викрали меморіальну таблицю Джохару Дудаєву
- У Львові демонтували 10 кіосків на зупинках і вулицях міста
Найчитаніше
- На Львівщині пошкоджено службовий автомобіль ТЦК та СП
- На війні загинув Герой зі Львівщини Назар Стадник
- Смерть немовляти у Львові: поліція просить допомогти ідентифікувати речі зі сумки (ФОТО)
- Увага! У Рівненській області розшукують озброєного чоловіка
- На Львівщині чоловік захворів на рідкісну хворобу, яку пов’язують із немитими продуктами
Коментарі