На Закарпатті влаштували оголену новорічну вечірку під виглядом «уроків йоги» (ФОТО/ВІДЕО)

Відомо, хто організував вечірку

ФОТО: Віталій Глагола

На Закарпатті під виглядом уроків йоги відбулась оголена вечірка. Про це повідомив закарпатський журналіст Віталій Глагола у Telegram

Оголена вечірка відбулась у конференц-залі еко-курорту «Ізки». Його забронювала компанія людей з-за меж Закарпаття ніби-то задля уроків йоги. Організатор - Love Camp. Це туристи, які приїхали до Карпат на новорічні свята. Їх біля 40 осіб з організаторами. Від обслуговувального персоналу організатори відмовились і проводили захід самі. Подія відбулась у новорічну ніч.

Увага! Відео містить відверті кадри (18+)

Згодом Глагола зазначив, що вечірку організував киянин Андрій Утенков  Проходив він у період з 27 грудня - 4 січня під назвою «Новорічний Love Camp. Казка казок.» У програму кемпу входило: йога, ранкові медитації, тілесні вправи; ненасильницька комунікація, робота з тінню, емоційне вивільнення; психологічна підтримка у складних процесах; чоловічі та жіночі кола; тантричні ритуали; спільні бані та чани; похід у гори; тематичні перевтілення.

Читайте також: у Рівному поліція припинила «підпільну» вечірку під час комендантської години

«Перевтілення» ми вже мали змогу побачити на відео. Учасниками кемпу в більшості були мешканці столиці. Також, отримано відео безпосередньо з самого кемпу.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також