На Закарпатті водій вантажівки зіткнувся з поїздом, є загиблі (фото)

p_860346_1_slidertop2
p_860346_1_slidertop2

Сьогодні, 27 січня, близько полудня на залізничному переїзді 110 км перегону Буштина–Тячів, Ужгородської дирекції залізничних перевезень, водій вантажного автомобіля ЗІЛ спровокував аварію із пасажирським поїздом № 14 сполученням «Київ–Солотвино». Про це повідмоляє пресслужба «Укрзалізниці».

Внаслідок ДТП, постраждало три особи, які перебували у вантажівці, з них дві зазнали смертельних травм. Працівники локомотивної бригади та пасажири поїзда не постраждали.

На період ліквідації наслідків ДТП залізничники оперативно організували автотранспорт для доставки пасажирів поїзда зі станції Буштина до станції Солотвино та зі станції Солотвино, Тересва й Тячів до станції Буштина.

За попередніми висновками експертної комісії, вини залізниці нема. Аварія на переїзді сталася внаслідок грубого порушення водієм вантажівки правил дорожнього руху. Знехтувавши попередженням звукової та світлової сигналізації, він виїхав на колію та спричинив зіткнення з поїздом. Розслідування обставин та причин аварії триває.

Фото: «Mukachevo.net»